Iza Łęcka Iza Łęcka 02.10.2019 10:09
Anthem Origin
1216V

Origin Access za darmo przez miesiąc. Do ogrania Anthem

Electronic Arts chce porządnie zabezpieczyć konta klientów platformy Origin. Producent i wydawca zachęca do włączenia weryfikacji logowania – w nagrodę otrzymacie miesięczny dostęp do Origin Access.

Październik jest Narodowym Miesiącem Cyberbezpieczeństwa, co dla Electronic Arts stanowi dobrą okazję do zaproszenia graczy do zabezpieczenia swoich kont. Jeśli włączycie weryfikację logowania w przeciągu następnych tygodni – otrzymacie za darmo miesięczny dostęp do Origin Access Basic.

„Włącz weryfikację logowania w październiku 2019, podczas Narodowego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa, i ciesz się miesięcznym dostępem do Origin Access Basic za darmo. Miesięczny dostęp do Origin Access Basic otrzymasz po 1 listopada 2019 r. Jeśli nie otrzymasz darmowego miesięcznego dostępu od razu, odczekaj kilka dni.”

Electronic Arts chce mieć pewność, że nasze gry będą bezpieczne, więc kody do logowania możemy otrzymywać za pośrednictwem e-maila, SMS-a, w rozmowie telefonicznej lub przez aplikację uwierzytelniającą.

Zabezpieczając swoje konto będziecie mieć pewność, że nikt nie przejmie Waszych gier, a dodatkowo sprawdzicie kilka tytułów z katalogu Origin Access Basic – na liście znajduje się między innymi Anthem.

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://help.ea.com/pl/help/account/login-verification-and-origin-access/

Tagi: Electronic Arts origin Origin Access origin access basic

Nie przegap