Iza Łęcka Iza Łęcka 18.09.2019 08:22
anthem walka
1054V

Anthem wymaga wprowadzenia wielu napraw. BioWare rezygnuje z dużych dodatków do końca roku

Produkcja studia BioWare zalicza problem za problemem. Do tego koszyka rozmaitości dołączają kolejne naprawy rozgrywki. Twórcy mimo to chcą uspokoić graczy. 

Wraz z debiutem Anthem zarówno BioWare jak i Electronic Arts musieli zderzyć się z trudną rzeczywistością. Wprowadzenie na rynek tytułu, który był okrojony z zawartości i na dłużej nie zajmował graczy, pomimo wszelkich głośno zapowiadanych planów, prób utrzymywania zainteresowania sympatyków tytułu i wprowadzeniu dużego dodatku Kataklizm, okazało się rozczarowaniem. W najnowszym doniesieniu ze strony studia kolejna cegiełka zostaje dołożona do problemów.

Anthem do naprawy

W najświeższym wpisie na blogu BioWare, twórcy odnoszą się do rzekomego sukcesu jakim okazał się dodatek Kataklizm, dziękując wszystkim zaangażowanym graczom. Jednocześnie zapowiadają szereg napraw podstawowych struktur Anthem:

„Słyszymy Wasze obawy dotyczące podstawowych kwestii związanych z Anthem i działamy w tej sprawie. Systemy te wymagają bardziej dogłębnego przeglądu i ponownego opracowania raz z wprowadzeniem szybkich poprawek. Teraz pracuje nad tym zespół, a wczesne wyniki są obiecujące.”

Jak się okazuje, prace mogą być znacznie poważniejsze niż wynika to z niezwykle pozytywnego tonu wiadomości deweloperów – studio rezygnuje z kolejnych planów rozwoju, które zawierały się w nowych treściach i elementach historii w ramach Aktów. Do końca roku natomiast będą wprowadzane kolejne aktualizacje. Śmiałkowie, którzy nadal próbują coś zdziałać na serwerach gry mogą spodziewać się więc jedynie skromnych wydarzeń sezonowych oraz poprawek regulujących rozgrywkę.

BioWare nie rezygnuje

Czarne chmury nadal wiszą nad produkcją twórców serii Dragon Age. Pomimo kolejnej próby przyciągnięcia graczy na serwery i wrzucenia Anthem do EA Access oraz Origin Access, pojawiają się następne trudności. Widmo długich napraw elementów rozgrywki może być sporym problemem, bowiem do końca roku nie przewidziane są duże nowości. Jak zapewnia BioWare – nie będzie rezygnowało z Anthem. Pomimo braku określenia konkretnych działań, deweloperzy dziękują za zaangażowanie graczy i obiecują kolejne wiadomości o przyszłości gry. Ta jednak nie klaruje się w jasnych barwach...

Na naszym serwisie możecie również przeczytać:

Źródło: http://blog.bioware.com/2019/09/17/what-is-next-for-anthem/

Tagi: Anthem BioWare brak dodatków Electronic Arts naprawa

Nie przegap