Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.10.2019 15:49
Logo GTA: San Andreas
1234V

GTA: San Andreas. Rockstar informuje, że promocja wkrótce się skończy

Jeśli jeszcze nie odebraliście GTA San Andreas, śpieszcie się - promocja potrwa jeszcze 3 dni.

19 września swoją premierę miał Rockstar Games Launcher, nowa aplikacja dla systemu Windows, która pozwala na łatwy i szybki dostęp do Waszej kolekcji gier Rockstar Games na PC, zarówno wersji pudełkowych, jak i cyfrowych, w tym zakupionych w innych sklepach - z tej okazji Rockstar postanowił rozdać Grand Theft Auto: San Andreas za darmo każdemu, kto zainstaluje aplikację na swoim komputerze. Po odpaleniu aplikacji wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę i odebrać grę.

Przedstawiciele Rockstar oznajmili, że promocja potrwa do 8 października - po tym czasie gra nie będzie dostępna do pobrania za darmo, więc jeśli jeszcze jej nie odebraliście, pospieszcie się.

W GTA: San Andreas kierujemy Carlem Johnsonem, który po kilku latach powraca do swojego rodzinnego miasta. W domu zastaje brata, Sweeta, oraz dwójkę jego najlepszych przyjaciół - Rydera i Big Smoke'a. W trakcie gry wykonujemy przeróżne zadania, śledzimy pociągi, przyjeżdżamy na zloty samochodowe czy też walczymy o terytorium z pobliskimi gangami. Produkcja swoją premierę miała 15 lat temu. 

Warto zajrzeć na:

Tagi: Grand Theft Auto: San Andreas rockstar games Rockstar North

Nie przegap