Iza Łęcka Iza Łęcka 27.09.2019 07:18
Grand Theft Auto III 2
2279V

GTA 3 może trafić na PS4, XOne i NS. Grand Theft Auto III ocenione w Australii

Rockstar może szykować się do wielkiego ogłoszenia. Australijczycy informują o ocenie „Grand Theft Auto III”, które ma trafić na wiele platform. O takiej sytuacji mówimy zazwyczaj tylko w jednym momencie.

W 2001 roku Rockstar zaproponował graczom na PlayStation 2 produkcję zatytułowaną Grand Theft Auto III. Tytuł podbił serca fanów, następnie trafił na kilka platform. Kto jednak mógłby oczekiwać wskrzeszenia gry?

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale Rockstar coś kombinuje – w nocy na witrynie Australian Classification (ustawowe narzędzie cenzury i klasyfikacji dla gier, filmów i publikacji na terenie Australii) odnotowano nowy tytuł.

GTA 3

Wniosek został złożony 26 września - gra jest przeznaczona dla osób dorosłych (R+18), zawiera „aktywność seksualną związaną z zachętami i nagrodami”, jest określona jako „gra wideo”. Twórcy zajęli się „modyfikacją”, a produkcja ma trafić na „wiele platform”. Należy zaznaczyć - jest to nowy znak towarowy, który nie może odwoływać się do wcześniej wydanych portów. 

Opcji jest w zasadzie kilka – pełny remake dla PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch? Zwykł port na Nintendo Switcha lub wrzucenie gry wraz z innymi klasykami na Google Stadię? Warto nadmienić, że 18. urodziny Grand Theft Auto III odbędą się już 22 października!

Będziemy Was informować na bieżąco o planach Rockstar.

Polecamy:

Źródło: Twitter

Tagi: DMA Design Grand Theft Auto III Take-Two Interactive

Nie przegap