Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2019 22:30
Red Dead Redemption 2 PC
5723V

Red Dead Redemption 2 na PC i Google Stadia! Znamy datę premiery

Stało się! Rockstar właśnie potwierdziło przygotowanie Red Dead Redemption 2 na PC. Poznajcie wszystkie szczegół nowej wersji.

Rockstar właśnie potwierdziło krążące od miesięcy plotki. Oczekiwana produkcja z Dzikiego Zachodu oficjalnie zmierza na komputery osobiste. Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na PC już 5 listopada.

Red Dead Redemption 2 na PC – jakie nowości?

Rockstar długo kazał nam czekać na wydanie Red Dead Redemption 2 na PC, ale możecie mieć pewność, że firma odpowiednio wykorzystała ten czas. Gra otrzyma „szereg graficznych i technicznych ulepszeń zwiększających wrażenia z rozgrywki”, a także:

 • Nowe misje łowieckie
 • Nowe kryjówki gangów
 • Nowe bronie
 • Znacznie więcej!

Red Dead Redemption 2 na PC z sieciowymi przyjemnościami

Twórcy mają również bardzo dobre informacje dla graczy, którzy czekają na sieciowe wariacje na Dzikim Zachodzie. Red Dead Online będzie dostępne od premiery i w tym wypadku możemy liczyć na wszystkie wcześniej przygotowane rozszerzenia – w tym Frontier Pursuits i specjalistyczne prace (Łowca Nagród, Handlarz, Kolekcjoner).

Red Dead Redemption 2 na PC z serią darmowych gier!

Przedsprzedaż Red Dead Redemption 2 na PC rozpocznie się 9 października i będzie dostępna w tym czasie będziemy zamawiać wyłącznie na Rockstar Games Launcher. Jeśli kupicie grę do 22 października to zgarniecie dwa tytuły z poniższej listy:

 • Grand Theft Auto III
 • Grand Theft Auto: Vice City
 • Grand Theft Auto: San Andreas
 • Bully: Scholarship Edition
 • L.A. Noire: The Complete Edition
 • Max Payne 3: The Complete Edition 

Jeśli kupicie Red Dead Online 2 na PC przez Rockstar Games Launcher to automatycznie otrzymacie bezpłatną aktualizację do Edycji Premium – jednocześnie cena Edycji Specjalnej i Edycji Ultimate będzie przeceniona o 20 dolarów.

Red Dead Redemption 2 na PC! Znamy datę premiery okładka

Red Dead Redemption 2 na PC – ale jakie platformy?

Rockstar na początku zaoferuje grę na Rockstar Games Launcher oraz Epic Games Store, ale w późniejszym terminie (grudzień) odbędzie się także premiera na Steam. Przedsprzedaż w Epic Games Store, Greenman Gaming, Humble Store oraz GameStop rozpocznie się 23 października - decydując się na te sklepy, otrzymacie 25 sztabek złota do Red Dead Online. 

Red Dead Redemption 2 na PC - kiedy zobaczymy grę i jakie są wymagania?

Rockstar jak to Rockstar nie zamierza się śpieszyć – pierwsze screeny z wersji na PC zostaną udostępnione 9 października. W tym dniu poznamy także wymagania sprzętowe oraz dodatkowe informacje.

Red Dead Redemption 2 na Google Stadia?

Rockstar potwierdził także, że Red Dead Redemption 2 trafi w listopadzie (premiera usługi) na platformę Google - Stadię.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two