Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2019 14:28
Resident Evil 3 Remake Nemesis
1817V

Resident Evil 3 Remake coraz bliżej? Gracze znaleźli Easter Egg w Project Resistance

Fani serii Resident Evil od dawna wyczekują zapowiedzi pełnego odświeżenia Resident Evil 3. Właśnie z tego powodu wielu fanów postanowiło dokładnie sprawdzić betę Project Resistance i tak jak mogliśmy się spodziewać – Japończycy nie zawiedli.

Capcom przywrócił do życia Resident Evil 2 i deweloperzy powiedzieli wprost – Resident Evil 3 Remake powstanie, gdy „Dwójka” osiągnie sukces. Jak wiadomo produkcja została doceniona przez graczy oraz dziennikarzy, więc wciąż czekamy na oficjalną zapowiedź. Według informatorów, Capcom pracuje teraz nad dwoma tytułami: Resident Evil 3 Remake oraz Resident Evil 8.

Nad Project Resistance nie pracuje Capcom, jednak gracze wierzyli, że znajdą w tytule jakieś odwołania związane z kolejnymi projektami Japończyków. Nie musieliśmy długo czekać – w Sieci pojawiają się materiały, na których gracze informują o muzycznym motywie z Resident Evil 3. Easter Egg nie pojawia się w każdy momencie, jest odpowiednio „wyciszony”, ale niektórym graczom to wystarczyło, by otworzyć szampany i wyczekiwać na pełną zapowiedź.

W zasadzie wszystkie znaki mówią jedno – ten tytuł faktycznie nadchodzi, ale zapowiedź Project Resistance może oznaczać, że Japończycy nie zamierzają się śpieszyć i potrzebują dodatkowego czasu na dopracowanie gry. W kolejnych miesiącach powinniśmy raczej słyszeć o sieciowym Resident Evil.

Warto zajrzeć na:

Tagi: Capcom NeoBards Entertainment Project Resistance