Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.09.2019 15:16
Project Resistance. Tryb dla jednego gracza przyniesie dużo zabawy, wywiad z developerem
729V

Project Resistance. Tryb dla jednego gracza przyniesie dużo zabawy, wywiad z developerem

Po gameplayu przedstawiającym potyczkę multiplayer, przedstawiciele Playstation przeprowadzili wywiad z Kawata Masachika, głównym deweloperem gry.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć jak prezentuje się zapowiedziana niedawno temu produkcja od NeoBards Entertainment, możecie obejrzeć materiał poniżej. Film przedstawia potyczkę kooperacyjną, kiedy to czwórka znajomych musi połączyć siły aby zmierzyć się z niebezpiecznymi zombie oraz tyrantem - mają ograniczony czas, aby uciec z lokacji. Wszystko to obserwuje psychol, który kontroluje całą zabawę - gasi światła, otwiera albo zamyka pomieszczenia, z którego wychodzą umarlaki.

Przedstawicielom PlayStation udało się złapać Kawate Masachike - osobę, która odpowiada za Project Resistance. Udało przeprowadzić się wywiad, który rzuca nam nowe spojrzenie na grę. Zostały poruszane tutaj kwestie takie jak: jak wygląda gra jednoosobowa, kim jest psychol - Mastermind oraz jak sobie z nim poradzić?

Jedną z najciekawszych poruszonych kwestii jest gra jednoosobowa: "Czy gra od początku miała być nastawiona na tryb online?"

Masachika: Wersja, którą pokazaliśmy na TGS 2019, była trybem gry online, ale jesteśmy w pełni świadomi, że wielu fanów Resident Evil spodziewa się w produkcji dobrej historii. Aby usatysfakcjonować naszych fanów, będziemy mieli tryb offline, który skupi się na trybie fabularnym.

Jeśli chcecie przeczytać cały wywiad, kliknijcie tutaj. Project Resistance zadebiutuje w roku 2020 na platformy: PC, Xbox One oraz PS4. Teraz musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na kolejne konkrety na temat produkcji.

Tagi: Capcom NeoBards Entertainment Project Resistance