Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.09.2019 17:00
Project Resistance. Twórcy pokazują pełny mecz, czwórka przyjaciół próbuje uciec z zamkniętego budynku
1009V

Project Resistance. Twórcy pokazują pełny mecz, czwórka przyjaciół próbuje uciec z zamkniętego budynku

Do premiery Project Resistance pozostało jeszcze trochę czasu. Twórcy udostępnili na platformie YouTube materiał, w którym pokazują pełny mecz w trybie co-op.

Na oficjalnym kanale YouTube serii Resident Evil został udostępniony materiał przedstawiający czwórkę przyjaciół, którzy podejmują próbę ucieczki z zamkniętego budynku. Przed nimi dużo walki - musza współpracować aby wyjść z tego cało.

Na samym początku z graczami wita się psychol o imieniu Mastermind - osoba, która jest odpowiedzialna za chore gierki, przez które muszą przejść zwykli ludzie. Mężczyzna obserwuje nas ze swoich kamer oraz tworzy przeciwników, w postaci wściekłych psów czy zombie. Do dyspozycji oddaje nam 5 minut, w których musimy znaleźć potrzebne przedmioty, zbliżające nas do ucieczki. Za każde wejście w pułapkę czy ugryzienie przez wroga z naszego zegara upływają cenne sekundy - musimy mieć oczy dookoła głowy! 

Nie brakuje również czynów, dzięki których do naszego licznika wpływają dodatkowe sekundy. Mowa tutaj o znajdywaniu kluczowych przedmiotów takich jak klucze do następnych pomieszczeń czy niszczenie kamer, przez które obserwuje nas psychopata. 

W produkcji znajdą się potwory znane z poprzednich części serii Resident Evil. Pełny mecz obejrzycie poniżej - co sądzicie?

Project Resistance to gra akcji z rozgrywką nastawioną na multiplayer wyprodukowana przez studio NeoBards Entertainment i wydana przez Capcom. Tytuł ukaże się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w roku 2020. Jest on częścią serii Resident Evil.

Warto zajrzeć na:

Tagi: Capcom NeoBards Entertainment Project Resistance

Nie przegap