Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2019 18:50
The Walking Dead Spin-off
3054V

Nowy The Walking Dead na pierwszych materiałach. Zobaczcie młodych bohaterów

AMC opublikowało pierwsze zdjęcia prezentujące drugi spin-off serii „The Walking Dead”. Materiały potwierdzają młody wiek bohaterów i w sumie pozwalają spojrzeć na kilka ciekawych scen. To będzie spory eksperyment w znanym uniwersum.

W najbliższą sobotę na New York Comic Con odbędzie się panel AMC dotyczący przyszłości serii The Walking Dead, podczas którego na pewno usłyszymy sporo szczegółów dotyczących trzeciego serialu przygotowanego przez znaną stację. Na wydarzeniu otrzymamy pewnie ostateczną nazwę (autorzy dalej wspominają o „The Walking Dead Spin-off”), a może nawet zerkniemy na zwiastun i poznamy datę premiery?

Opublikowane zdjęcia potwierdzają wcześniejsze informacje – „nowe The Walking Dead” skupi się na młodych ocalonych. Głównymi bohaterkami są dwie dziewczyny, które są określone jako „pierwsze pokolenie” i na naszych oczach młodzież będzie dorastać. Część dzieciaków będzie dobra, kolejni zejdą na złą drogę, ale jedno jest pewne – na każdego wpłynie życie obok szwendających się truposzy.

Trudno powiedzieć, czy taka koncepcja ma sens, ale jak widać AMC nie rezygnuje z rozwijania tej serii. Wcześniej stacja potwierdziła, że zakończenie komiksu przez Roberta Kirkmana nie jest problemem, a w zasadzie tworzy to nowe możliwości, ponieważ teraz twórcy nie muszą zwracać uwagi na pracę autora uniwersum.

Nowe „The Walking Dead" zadebiutuje wiosną 2020 roku.

The Walking Dead Spin-off 1

The Walking Dead Spin-off 2

The Walking Dead Spin-off 1

The Walking Dead Spin-off 1

The Walking Dead Spin-off 6

Więcej o serii The Walking Dead przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://deadline.com/2019/10/the-walking-dead-spinoff-series-first-look-photos-amc-1202751371/

Tagi: AMC spin-off the walking dead twd