Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2019 20:32
TWD 10
3413V

The Walking Dead 10 na klimatycznym zwiastunie. Znani bohaterowie powracają

Szykujcie się na kolejne spotkania z biegającymi truposzami. „The Walking Dead” powraca i w 10. sezonie zobaczymy wiele znanych twarzy. Na dobry początek AMC opublikowało świetną zajawkę zapowiadającą wydarzenia.

Ostatnie odcinki dziewiątego sezonu „The Walking Dead” sprawiły, że historią ponownie interesuje się wielu widzów. Twórcy wybrnęli z kilku kłopotliwych wątków i potrafili zarysować wydarzenia w taki sposób, by fani wyczekiwali na kontynuację.

„The Walking Dead 10” zadebiutuje 6 października, więc AMC podgrzewa atmosferę przed nadciągającą premierą. Najważniejszym bohaterem nadciągającego TWD będzie prawdopodobnie Daryl, ale już wcześniej twórcy zapowiedzieli znaczącą rozbudowę wątku Negana – postać ma walczyć o odkupienie swoich win. Trudno też powiedzieć, jak zostanie potraktowana opowieść Michonne.

Mimo wszystko warto podkreślić, że AMC chwyciło byka za rogi i może w końcu wyprowadzić tę serię na odpowiedni tor. Twórcy mają oczywiście ogromne plany związane z całym uniwersum The Walking Dead – jak wiadomo powstaje drugi serial spin-off oraz już trwają prace nad pierwszymi filmami.

Jedno jest pewne – w najbliższych latach nie będziemy narzekać na brak tej serii.

Więcej o uniwersum The Walking Dead przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: AMC serial the walking dead The Walking Dead 10 trailer zwiastun