Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.07.2019 21:42
The Walking Dead Zombie
2216V

Spin-off The Walking Dead ze znacznie młodszymi bohaterami. Znamy pierwszych aktorów

AMC pracuje już nad drugim spin-offem „The Walking Dead”. Lista pierwszych zaangażowanych aktorów potwierdza, że tym razem możemy spodziewać się historii nakierowanej na młodszych odbiorców.

W kwietniu AMC potwierdziło prace nad kolejną opowieścią w uniwersum „The Walking Dead”. Firma nie zamierza już tylko kontynuować głównego wątku („The Walking Dead”) oraz przedstawiać historii bohaterów z „Fear The Walking Dead”.

Co dalej z The Walking Dead? AMC odpowiada

Nowy spin-off nie posiada jeszcze oficjalnej nazwy, jednak możemy mieć pewność, że w tym wypadku otrzymamy coś zupełnie nowego. Według opublikowanych konkretów serial skupi się na zaprezentowaniu dwóch młodszych protagonistek, które na naszych oczach będą dorastać – będzie to pierwsza fala ocalonych. Niektóre postacie staną się bohaterami inni zaprezentują swoje złe oblicze.

Dzisiaj możemy potwierdzić trójkę aktorów zaangażowanych do pracy na planie:

  • Alexa Mansour (1996) - „Sposób na morderstwo”, „Loco Love”, „Unfriended: Dark Web”
  • Nicolas Cantu (2003) - „Niesamowity świat Gumballa”, „Lego Star Wars: All-Stars”, „Jej wysokość Zosia”
  • Hal Cumpston

Aktorzy nie posiadają aktualnie wielkiego dorobku, bo są... Młodzi. Nicolas Cantu ma zaledwie 16 lat, a podczas swojej kariery miał okazję pracować na planie kilku animacji. Poniżej możecie spojrzeć na zdjęcia Alexy oraz Nicolasa.

Więcej o serii The Walking Dead:

The Walking Dead Spinoff 2 bohaterowie

Tagi: AMC serial spin-off the walking dead