Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.07.2019 16:49
The Walking Dead Spin-off
1224V

Nowe The Walking Dead na pierwszej zajawce. Aktorzy spin-offu zapowiadają historię

AMC pracuje nad nowym serialem w uniwersum The Walking Dead i dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszą zajawkę produkcji. Na materiale pojawili się aktorzy, którzy wystąpią w tej interesującej opowieści.

Robert Kirkman zakończył prace nad komiksem The Walking Dead, ale nie oznacza to, że AMC utraciło licencję na przygotowanie kolejnych historii. Stacja pracuje nad „The Walking Dead”, „Fear the Walking Dead”, ekranizacjami z Rickiem Grimesem w roli głównej oraz nad wciąż nie zatytułowaną historią.

Ta ostatnia produkcja to zupełnie nowy serial, który właśnie został zapowiedziany – twórcy pokazują dzieciaki... Czyli głównych bohaterów historii. W nowym The Walking Dead wystąpią: Aliyah Royale (The Red Line, War paint), Annet Mahendru (Zawód: Amerykanin, Tyran), Alexa Mansour (Ziemiostrofa, Stephanie), Nicolas Cantu (LEGO Star Wars: Przygody freemakerów), Hal Cumpston (Bliched).

Już wcześniej twórcy „The Walking Dead” zapowiedzieli, że w drugim spin-offie otrzymamy szansę poznania „nowej generacji”. AMC chce się tym razem skupić na dwóch bohaterkach i podczas wydarzeń będziemy obserwować dorastanie dziewczyn. Stacja podkreśla, że miłośnicy TWD zobaczą „pierwszą falę ocalonych” i na naszych oczach niektóre postacie przerodzą się w bohaterów, a inny w antagonistów.

Więcej o The Walking Dead:

Źródło: YouTube.com

Tagi: serial spin-off teaser the walking dead trailer zwiastun