Iza Łęcka Iza Łęcka 02.10.2019 11:00
ghost recon breakpoint żołnierz
2075V

Ghost Recon Breakpoint przeładowane mikrotransakcjami. Za pieniądze kupimy bronie, ulepszenia i skille

Pierwsi gracze Ghost Recon: Breakpoint donoszą o potencjalnie sporych problemach z nową produkcją Ubisoftu. Studio obładowało tytuł mikrotransakcjami, które mogą w istotny sposób wpłynąć na doświadczenie graczy. Twórcy sprzedają nawet bronie.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint zadebiutuje w najbliższy piątek, ale już teraz pierwsi gracze za sprawą specjalnych wydań gry mogą biegać po serwerach i smakować w pojedynkach. To właśnie ta społeczność dostrzegła, że Ubisoft zaszalał oferując w produkcji dostępnej za pełną cenę aż Przepustkę Sezonową, Battle Reward (typowy Battle Pass) oraz mikrotransakcje.

W tytule zbieramy teraz Skell Credits, które możemy wydawać na różne zachcianki, ale deweloperzy dorzucili do tego Ghost Coins – waluta jest dostępna za prawdziwe pieniądze. Tak prezentują się ceny z PlayStation Store:

  • Ghost Recon Breakpoint - 600 Ghost Coins - 21 zł 
  • Ghost Recon Breakpoint - 1200 (+100) Ghost Coins - 42 zł 
  • Ghost Recon Breakpoint - 4800 (+1000) Ghost Coins - 169 zł 
  • Ghost Recon Breakpoint - 9600 (+2400) Ghost Coins - 329 zł 

Ubisoft tym razem pozwala za złotówki kupować nie tylko skórki dla broni oraz kolejne ubrania dla żołnierzy. W sklepie Ghost Recon Breakpoint znajdziecie pojazdy, bronie, ulepszenia do giwer, pakiety materiałów rzemieślniczych, boostery (do szybszego awansowania w Battle Reward), a nawet punkty umiejętności do odblokowywania atutów dla bohaterów.

Aktualnie nie możemy potwierdzić, jak bardzo płatna zawartość wpłynie na doświadczenie graczy, którzy nie zdecydują się na wydawanie pieniędzy, ale już dawno nie widzieliśmy tytułu AAA obładowanego trzema formami płatnego rozwoju.

Ghost Recon Breakpoint mikrotransakcje

Przeczytajcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://wccftech.com/ghost-recon-breakpoint-microtransactions/

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft