Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2019 19:59
Ghost Recon Breakpoint Walker
562V

Ghost Recon Breakpoint na premierowym zwiastunie. Nadszedł czas na walkę z potężną armią

Pierwsi gracze biegają już po serwerach Ghost Recon Breakpoint, więc jest to najwyższy czas na opublikowanie premierowego zwiastuna. Ubisoft podsumowuje informacje o grze i szykuje graczy na walkę z armią Walkera.

W 2019 roku nie brakuje produkcji wrzucających graczy do ogromnych, otwartych światów przepełnionych walką z coraz to potężniejszymi przeciwnikami. Ubisoft w przypadku Ghost Recon Breakpoint nie zamierza zaoferować rewolucji – gra to raczej przyjemna i spokojna ewolucja znanych i cenionych przez graczy atrakcji.

W Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint wylądujemy na wyspie Auroa – to właśnie tutaj swoją bazę zbudował Walker. Były Duch i dobry mówca zgromadził sporej wielkości armię. Żołnierz korzysta z armii dronów, ale posiada także wiele mocnych zabawek.

Gracze ponownie wskoczą do czteroosobowych zespołów, będą odbijać kolejne regiony i wezmą udział w wielu zróżnicowanych zadaniach, ulepszą swoich bohaterów i znajdą coraz to potężniejsze bronie. Standard? Choć najwidoczniej na taką zabawę liczyliśmy, bo Ubisoft podobno nie narzeka na brak zainteresowania.

Przeczytajcie również na naszym serwisie:

Tagi: