Iza Łęcka Iza Łęcka 16.09.2019 12:55
komandos ghost recon: breakpoint
890V

Ghost Recon: Breakpoint zaoferuje graczom ogrom atrakcji. „To setki godzin gry”

Szykujcie swoje pady na październikowe pojedynki na tajemniczym archipelagu. Stając do walki z Cole D. Walkerem będziemy mogli spędzić długie godziny w najnowszej odsłonie strzelanki Ubisoftu. Na to przynajmniej chcą nas przygotować twórcy.

Ubisoft niezwykle prężnie szykuje się do premiery Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Twórcy już wcześniej przedstawiali nam 9 dostępnych trybów w grze, które umilą i niezwykle podkręcą zmagania z giwerami na wyspie Auroa.

Otwarty świat przepełniony zawartością zapewni nam niezwykle dużo przyjemności. W wywiadzie dla Gamecrate, dyrektor kreatywny Breakpointa, Eric Couzian, potwierdza tylko wielkie oczekiwania graczy, którzy w tym roku szykują się na sporo zawartości w grze Ubisoftu:

"W grze jest wiele scenariuszy. Masz główną historię z Cole D. Walkerem, głównym wrogiem granym przez Jona Bernthala. Ale będziesz miał również wiele innych zadań, gdzie jesteś w stanie spotkać wiele postaci. Istnieją również frakcje, które zapewniają ci misje, w których musisz radzić sobie z rozpraszaniem uwagi, a nawet walczyć o reputację i relacje z innymi.”

By popchnąć fabułę do przodu będziemy zmuszeni nie tylko zdobywać kolejne dane wywiadowcze i wchodzić w interakcje z komandosami. Deweloperzy zapewniają, że poza główną kampanią będziemy podejmować rozmaite aktywności poboczne, które najbardziej wytrwałym zajmą sporo czasu- szykujmy się więc na sporo misji:

"Jest wiele, wiele misji poza główną kampanią. Istnieją areny Behemotha z dronami, na których możesz walczyć i otrzymać cenne nagrody. Masz również setki tajemnic do odkrycia, konwoje, z których możesz atakować i kraść zasoby. Jest wiele zawartości, a to setki godzin gry."

Jeżeli do zapewnień o setkach godzin gry na start produkcji dodamy całkiem pokaźne plany Ubi dotyczące wsparcia tytułu w ciągu pierwszych dwunastu miesięcy od premiery, otrzymamy możliwość naprawdę długich zmagań w zróżnicowanym klimacie. Biorąc pod uwagę z jaką dbałością korporacja wspiera swoje produkcje, szykujmy się na wiele dobra.

Przeczytajcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://gamingbolt.com/ghost-recon-breakpoint-will-have-many-many-missions-besides-the-main-campaign

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft