Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2019 22:00
NVIDIA Ghost Recon Breakpoint
583V

Ghost Recon Breakpoint przygotowany na premierę. NVIDIA ulepsza grę i zapewnia obsługę HTC VIVE Cosmos

Posiadacze kart graficznych z serii NVIDIA mogą liczyć na świetne wrażenia z Ghost Recon: Breakpoint. Korporacja zadbała o stosowną aktualizację wprowadzającą optymalizację, a jednocześnie dorzucono wsparcie dla HTC VIVE Cosmos.

W najbliższy piątek odbędzie się oficjalna premiera Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, ale już teraz pierwsi gracze otrzymali dostęp do gry. To właśnie z tego powodu firma NVIDIA zaproponowała graczom nowy sterownik Game Ready, którego zadaniem jest optymalizacja wydajności oraz zapewnienie maksymalnej stabilności we francuskiej produkcji.

Nowy sterownik Game Ready zajmuje się także optymalizacją dla korzystającej z wirtualnej rzeczywistości gry Asgard's Wrath oraz zapewnia obsługę gogli HTC VIVE Cosmos. Poznajcie pełne szczegóły:

Zapewnienie jak najlepszej wydajności i jakości rozgrywki w momencie premiery gry jest bardzo ważne, a w przypadku tytułów wykorzystujących wirtualną rzeczywistość to priorytet. Jakiekolwiek błędy mogą negatywnie wpłynąć na immersję i zepsuć wrażenia płynące z rozgrywki w środowisku VR. Sterowniki Game Ready od zawsze dbają o najlepszą jakość zabawy optymalizując wydajność i obniżając opóźnienia, co jest szczególnie ważne w przypadku gier VR. Najnowszy sterownik Game Ready został zoptymalizowany dla gry Asgard's Wrath oraz zapewnia obsługę gogli HTC VIVE Cosmos.

Aktualizacja jest oczywiście dostępna dla graczy korzystających z kart graficznych firmy NVIDIA. Korporacja podkreśla, że każdy sterownik Game Ready posiada certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Warto również spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft