Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2019 20:32
Ghost Recon Breakpoint Duch
1215V

Ghost Recon Breakpoint z wielkimi planami DLC. Ubisoft ujawnia pierwszy rok wsparcia

Jeszcze przed startem otwartej bety, Ubisoft ujawnił wszystkie szczegóły dotyczące wsparcia Ghost Recon Breakpoint w pierwszych 12 miesiącach od premiery. Gracze mogą liczyć na między innymi fabularne misje oraz raidy. Poznajcie kompletne szczegóły.

Ghost Recon Breakpoint to kolejna produkcja Ubisoftu, w której premiera to dopiero początek. Francuzi chcą w znaczący sposób rozwinąć produkcję oferując graczom wiele nowych i ciekawych aktywności.

Pierwszy Rok Wsparcia Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint został podzielony na trzy epizody – pierwszy zostanie opublikowany pomiędzy październikiem i styczniem, drugi od lutego do maja, a trzeci do końca września 2020 roku.

Operation Greenstone zadebiutuje już 4 października i twórcy wrzucą na serwery nowy raid, kolejny mapy do trybu PVP, specjalne wydarzenie związane z premierą nowego Terminatora, misje frakcji oraz kolejną klasę żołnierza (inżynier).

Na następnych etapach gra zostanie rozszerzona o między innymi specjalne wydarzenia, zawartość do rywalizacji Ghost War, a nawet kolejne klasy duchów. Autorzy chcą także oferować fabularne misje... W zasadzie całość przypomina wsparcie dla The Division 2.

W Ghost Recon Breakpoint pojawi się nawet system zatytułowany Battle Rewards – jest to typowy Battle Pass, który pozwoli odblokowywać kolejne nagrody za zdobyte poziomy doświadczenia. PD zgarniemy za wykonywanie misji dla frakcji lub branie udziału w meczach PVP. Twórcy podkreślają także, że wszystkie bronie oraz dodatki kupimy za walutę dostępną w produkcji – za prawdziwą gotówkę możemy zgarnąć kilka kosmetyków.

Warto przypomnieć, że już w tym tygodniu odbędzie się otwarta beta Ghost Recon Breakpoint.

Ghost Recon Breakpoint DLC1

Ghost Recon Breakpoint DLC1

Przeczytajcie również na naszym serwisie:

Źródło: Ubisoft

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft