Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.08.2019 08:37
Red Dead Redemption 2 ptaki
2468V

Red Dead Redemption 2 znów zachwyca detalami. Piękny świat z perspektywy ptaków

Gracze nie przestają zadziwiać. Tym razem jeden z fanów Red Dead Redemption 2 stworzył prezentację wideo, prezentującą świat gry z perspektywy... ptaków.

Rockstar znane jest z niezwykłego pietyzmu w oddawaniu wirtualnych światów. Firma dba o najmniejsze detale (np. o podwodną faunę w Grand Theft Auto V), które często w ogóle nie są zauważane przez większość graczy. Oczywiście nie inaczej jest w znakomitym Red Dead Redemption 2, w którym w zadziwiająco realistyczny sposób przedstawiono dziką zwierzynę.

Na szczególną uwagę zasługują w Red Dead Redemption 2 zwierzaki, którym często poświęcamy najmniej uwagi, czyli... ptaki! YouTuber "jedijosh920 przygotował niesamowity filmik, który można nazwać czymś w rodzaju "symulatora latania" opierzonymi stworami z dzieła Rockstar. Wygląda to niesamowicie i tylko potwierdza, jak szczegółowy jest świat z Red Dead Redemption 2.

Jedijosh920 umieścił też na swoim kanale YouTube filmik, w którym wciela się w... niedźwiedzia w Red Dead Redemption 2. Filmik znajdziecie poniżej.

Nadal nie wiadomo, kiedy będzie można poszaleć w Red Dead Redemption 2 na PC. Pomimo wcześniejszych pogłosek, że Take-Two ujawni rzeczoną produkcję w wersji pecetowej na gamescom, nic takiego się nie stało na targach w Kolonii.

Warto sprawdzić:


Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two