Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2019 22:30
Red Dead Online Zawody
1608V

Red Dead Online z Profesjami na Pograniczu. Ogromna aktualizacja zadebiutowała

Rockstar zaprasza pierwszych graczy na dużą aktualizację. Twórcy udostępnili Profesje na Pograniczu, dzięki którym zainteresowani wcielą się w łowców nagród, handlarzy oraz kolekcjonerów. Poznajcie wszystkie szczegóły rozszerzenia.

Rockstar od kilku tygodni zapowiada profesje w Red Dead Online i na dobry początek możemy wskoczyć w buty łowcy nagród, handlarza lub kolekcjonera. Na tym systemie ma zostać oparta cała rozgrywka w sieciowym Red Dead Redemption 2, więc możemy oczekiwać, że w przyszłości otrzymamy kolejne zawody.

Szczegóły Red Dead Online Profesje na Pograniczu

„Jako łowcy nagród wykonujcie brudną robotę dla szeryfa i doprowadzajcie przed oblicze sprawiedliwości niebezpiecznych przestępców. Jako handlarze załóżcie spółkę z Crippsem i przekształćcie swój obóz w kwitnący biznes. Jako kolekcjonerzy poszukujcie cennych skarbów ukrytych w pięciu różnych stanach.”

Podczas rozgrywki będziemy awansować na wyższe poziomy, odblokowywać nowe przedmioty, korzyści oraz umiejętności, a twórcy mają systematycznie karmić zainteresowanych nowymi i ciekawymi zadaniami.

Rozpoczęcie każdej z karier wymaga zainwestowania 15 sztabek złota – tylko kosztuje nabycie licencji łowcy nagród, stanowiska rzeźnika lub torby kolekcjonera. Twórcy wpadli jednak na ciekawy pomysł i wykorzystują różne aktywności, dzięki którym możecie otrzymać dostęp do wymaganych przedmiotów:

 • Członkowie Twitch Prime, którzy powiązali swoje konta Twitch i Rockstar Games Social Club do niedzieli 8 września, otrzymają licencję łowcy nagród za darmo. Jeśli ktoś nie zdążył przed tym terminem, to wciąż może powiązać konta, a dostanie swoją licencję w ciągu 72 godzin.
 • Kolekcjonerzy, którzy zebrali w GTA Online wszystkie 54 ukryte karty do gry do 14 października, otrzymają za darmo torbę kolekcjonera.
 • Początkujący handlarze z subskrypcją PlayStation Plus mogą do 14 października bezpłatnie odebrać stanowisko rzeźnika.

Jeśli zagracie w Red Dead Online od 10 września do 18 listopada, automatycznie otrzymacie dostęp do Klubu Wheeler, Rawson and Co. To bezpłatne członkostwo zapewnia dostęp do nowych ubrań i uzbrojenia, specjalnej osłony broni, premii gotówkowej, bezpłatnych zestawów przedmiotów, nowego gestu, nowej flagi obozowej i nie tylko. Rockstar zapewni także Przepustkę Bandyty – za 35 sztabek złota otrzymacie z biegiem czasu dodatkowe nagrody.

Co nowego w Red Dead Online?

To nie koniec atrakcji, dzisiejsza aktualizacja wprowadza także:

 • Nowe przedmioty, uzbrojenie, odzież i wozy
 • Kierunkowe wskaźniki obrażeń pokazujące, z której strony Twoja postać otrzymała obrażenia
 • Dodatkowe rasy koni
 • Możliwość zmiany wyglądu postaci bez cofania postępów w grze
 • Większą liczbę miejsc na stroje
 • Możliwość nazywania zapisywanych strojów
 • Wydarzenia w grze swobodnej dla konkretnych ról
 • Wyższą cenę sprzedaży biżuterii
 • Zwiększoną prędkość ruchu i animacji, aby poprawić responsywność walki (włącznie z celowaniem, odciąganiem kurka i przeładowywaniem), przyspieszyć podnoszenie przedmiotów i nie tylko
 • Dodatkowe zmiany balansujące i poprawki

Polecamy:

Źródło: Rockstar

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego take-two