Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2019 20:03
RDR 2 PC
1919V

Red Dead Redemption 2 ocenione przez Australijczyków. Wersja na PC za ostra dla graczy?

Australian Classification Board nie zezwoliło na opublikowanie Red Dead Redemption 2 w Australii. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że wersja na PlayStation 4 i Xboksa One jest normalnie dostępna w tym kraju. Wiele na to wskazuje, że specjaliści otrzymali za zadanie sprawdzenie wersji na PC.

Zdecydowanie za długo pojawiają się plotki dotyczące przeniesienia Red Dead Redemption 2 na PC, które wciąż nie otrzymują konkretnego potwierdzenia. Rockstar w międzyczasie otworzył nawet własną platformę na komputerach osobistych, ale wciąż czekamy na zwiastun z datą premiery.

Wielu graczy ma nadzieje, że „ten dzień” w końcu nadciąga, ponieważ Red Dead Redemption 2 zostało 20 sierpnia ocenione przez Australian Classification Board – sytuacja jest o tyle zaskakująca, że Australijczycy odmówili przyznania klasyfikacji i wrzucenia gry na półki sklepowe.

Wśród szczegółów nie pojawia się adnotacja dotycząca edycji przeznaczonej na komputery osobiste, ale musimy pamiętać, że gra Rockstar w wersji na PlayStation 4i Xboksa One jest normalnie dostępna w Australii... Bardzo możliwe, że Rockstar czekało na odpowiedni moment z prezentacją tytułu przed Australian Classification Board, ale wniosek został tym razem złożony przez IARC (międzynarodowy system klasyfikacyjny).

Polecamy:

Źródło: https://www.pcgamer.com/red-dead-redemption-2s-australian-rating-application-could-be-for-pc/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two

Nie przegap