Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.09.2019 18:44
Do subskrypcji Xbox Game Pass trafi 13 gier
2080V

Do subskrypcji Xbox Game Pass trafi 13 gier

Dzisiaj podczas wydarzenia [email protected] Game Pass Fall 2019, Microsoft przedstawił 14 gier, które trafią już za niedługo do subskrypcji Xbox Game Pass.

Microsoft nie zwalnia tempa rozwijania swojej subskrypcji Xbox Game Pass, która cieszy się obecnie ogromną popularnością. Parę miesięcy temu trafiła ona na komputery osobiste, bo jak pamiętamy - przez pierwsze lata była dostępna tylko na konsoli Xbox One.

Dzisiaj podczas prezentacji [email protected] Game Pass Fall 2019, Microsoft przedstawił kilka nowych gier, które w przeciągu najbliższych miesięcy zawitają do subskrypcji. Są to:

Warto zaznaczyć, że wyłącznie na konsoli dostępne będzie: Yooka-Laylee oraz The Escapists 2. Na komputerach osobistych pogramy w: Cities: Skylines, Dead by Daylight, The Red Strings Club oraz State of Mind. W resztę produkcji zagracie na Xboxie One oraz PC.

Zestawienie jest bardzo mocne, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pod spodem możecie zobaczyć filmik z dzisiejszego show, a podczas każdej gry możecie wysłuchać, co twórcy mieli do powiedzenia. Można również posłuchać trzech wywiadów z osobami odpowiedzialnymi za: Genesis Noir, Lonely Mountains oraz Demon's Tilt.

Warto przeczytać:

Tagi: Xbox Game Pass