Iza Łęcka Iza Łęcka 24.09.2019 13:24
Marvels Avengers Black Widow
701V

Marvel's Avengers pokazuje Czarną Wdowę. Szczegóły stroju i informacje

Crystal Dynamics kontynuuje prezentacje superbohaterów - tym razem opublikowało nowy materiał z Marvel's Avengers, który pokazuje wszystkie szczegóły stroju Czarnej Wdowy. Twórcy przedstawiają także informacje dotyczące superbohaterki.

Crystal Dynamics dawkuje graczom informacje z Marvel's Avengers. Twórcy aktualnie prezentują krótkie materiały przedstawiające kolejne postacie - był Hulk, Kapitan Ameryka, natomiast najnowszy pokaz poświęcony jest Czarnej Wdowie. Deweloperzy podkreślają, że pomimo iż przez lata sylwetka bohaterki ewoluowała, nie chcieli dla niej nowego stroju, a zmodernizowali klasyczny projekt – nie było sensu „naprawiać to, co nie jest zepsute”.

Tore Blystad, dyrektor kreatywny, w poniższych słowach wytłumaczył koncepcję wizerunku:

„Czarna Wdowa jest superszpiegiem, a jej strój został zaprojektowany z myślą o jej gadżetach i dużej potrzebie zwinności. Ona ma więcej gadżetów niż jakikolwiek inny bohater w grze, a wszystkie muszą być odpowiednio wkomponowane w jej strój.”

Jednocześnie deweloper wyjaśnił, że w tym wypadku zdecydowano się na dwuczęściowy strój (nie jest to klasyczne "wdzianko kota”, kombinezon). Zadaniem deweloperów było zaproponowanie wyglądu, który pozwoli fanom łatwo rozpoznać rosyjską agentkę, dodając nieco nowego charakteru.

Z tą superbohaterką będziemy mogli spotkać się nie tylko podczas majowej premiery Marvel's Avengers. Film „Black Widow” otworzy 4. Fazę Marvel Cinematic Universe – premierę zaplanowano na 1 maja 2020 roku.

Warto także przeczytać:

Źródło: Twitter

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix