Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2019 19:23
Batman: Court of Owls
2770V

Batman: Court of Owls niemal oficjalnie! Twórcy pokazują materiał - pokaz na State of Play lub Inside Xbox?

Warner Bros. Montreal odlicza już godziny do prezentacji nowej gry z uniwersum Batmana. Twórcy od ubiegłego roku wspominają o możliwej produkcji związanej z Court of Owls i najwidoczniej już wkrótce otrzymamy pełną prezentację. Studio właśnie opublikowało ważny materiał.

Tytułem wstępu na pewno trzeba wyjaśnić całą historię, która rozpoczęła się już dobre trzy lata temu. Wtedy to pojawiły się pierwsze plotki dotyczące nowego Batmana – nad tytułem od początku pracowało Warner Bros. Montreal. Deweloperzy zrezygnowali nawet z rozwijania gry w uniwersum Legionu Samobójców, by móc skupić się wyłącznie na „Batman: Arkham Insurgency”, ale... Gra pomimo długiego rozwoju została anulowana. Zdaniem szefów WB: projekt nie prezentował oczekiwanej jakości.

Twórcy nie porzucili stworzonych elementów, ale otrzymali za zadanie znaczące przebudowanie całej gry – od historii, systemów oraz przeciwników. Kilkanaście miesięcy czekaliśmy na jakiekolwiek informacje dotyczące tytułu, ale pod koniec ubiegłego roku ekipa z Montrealu zaczęła publikować zaskakujące zdjęcia – zespół pokazywał przerobione logo Court of Owls. Później nawet otrzymaliśmy potwierdzenie, że powstaje nowy Batman, ale wciąż czekaliśmy.

Na szczęście temat powrócił. Od kilku dni pojawiają się przecieki, które sugerują nadejście Batmana – nawet jeden z deweloperów za szybko pochwalił się hasztagiem. Teraz pozostaje jedno pytanie... Kiedy zobaczymy prezentację? Przypominam tylko – jutro odbędzie się State of Play oraz Inside Xbox i na obu wydarzeniach mają pojawić się niespodzianki.

Warto również przeczytać:

Tagi: batman batman: arkham Batman: Court of Owls

Nie przegap