Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2019 03:05
Batman Arkham
7695V

Gry z serii Batman za darmo! Batman: Arkham Collection i Lego Batman Trilogy do pobrania

Sześć gier za darmo? Epic Games rozpieszcza graczy! Wszyscy zainteresowani mogą dzisiaj pobrać Batman: Arkham Collection i Lego Batman Trilogy. To będzie wyjątkowo dobry dzień dla graczy, którzy wciąż nie poznali przygód Nietoperza.

Epic Games już w ubiegłym tygodniu opublikowało grafikę, która sugerowała nadejście dwóch dużych pakietów, ale raczej mało kto wierzył, że jednego dnia otrzymamy aż SZEŚĆ gier za darmo. Jak widać firma potrafi szaleć, więc pobierajcie:

Co znajduje się w zestawach? Batman: Arkham Collection pozwoli zagrać w Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City i Batman: Arkham Knight, a LEGO Batman Trilogy zawiera LEGO Batman: The Videogame, LEGO Batman 2: DC Super Heroes oraz LEGO Batman 3: Beyond Gotham.

Tak prezentują się wyniki osiągnięte przez poszczególne tytuły:

  • Batman: Arkham Asylum - 91% 
  • Batman: Arkham City - 91%
  • Batman: Arkham Knight - 70% (port na PC borykał się na premierze z dużymi problemami)
  • LEGO Batman: The Videogame - 80%
  • LEGO Batman 2: DC Super Heroes - 81%
  • LEGO Batman 3: Beyond Gotham - 80%

Wszystkie gry są oczywiście dostępne na Epic Games Store, ale szczerze mówiąc... Czy to nie jest dobry moment na przekonanie się do propozycji twórców Fortnite? Epic Games od miesięcy oferuje graczom darmowe przygody i dzisiaj otrzymujemy gruby zestaw.

Kolekcja jest prawdopodobnie dostępna za darmo do 26 września – od tego dnia pobierzemy Metro 2033 Redux oraz Everything.

Tagi: batman Epic Games za darmo