Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2019 22:30
Batman Arkham Origin
1523V

Twórcy Batman: Arkham Origins potwierdzają prace nad nową grą w uniwersum DC

Warner Bros. Montreal od wielu lat pracuje nad tajnym tytułem. W Sieci wciąż przewijają się plotki dotyczące gry, jednak w końcu otrzymaliśmy skromną wiadomość od samych zainteresowanych. Jeden z twórców potwierdza – jego zespół ponownie rozwija markę DC.

Ekipa z Montrealu nie ma za dużo szczęścia. Twórcy w 2013 roku udostępnili Batman: Arkham Origins, które zostało skrytykowane przez fanów produkcji od Rocksteady Studios. Następnie zespół otrzymał za zadanie przygotowanie gry mobilnej LEGO Legends of Chima Online oraz dodatku Batgirl: A Matter of Family do Batman: Arkham Knight.

W międzyczasie wciąż pojawiały się plotki dotyczące kolejnej gry w uniwersum Batmana – w swoim czasie pisaliśmy o Batman: Arkham Insurgency, ale gra została anulowana, a następnie pojawiły się przecieki dotyczące Batman: Court of Owls.

Wciąż brakuje nam konkretów od Warner Bros., jednak interesującą wiadomość opublikował Osama Dorias – projektant z Montrealu potwierdził, że jego zespół rozwija tytuł w marce DC! Deweloper odpowiedział na proste pytanie:

Chociaż nie poznaliśmy gatunku oraz największej inspiracji, to możemy podejrzewać, że twórcy faktycznie rozwijają nowego Batmana – w końcu pod koniec ubiegłego roku otrzymaliśmy od przedstawicieli Warner Bros. Montreal bardzo ciekawe grafiki.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://wccftech.com/batman-arkham-origins-dev-dc-franchise/

Tagi: batman batman arkham Warner Bros. warner bros. montreal