Tytus Stobiński Tytus Stobiński 23.09.2019 13:50
Batman
711V

Współtwórca Batman: Court of Owls każe nam czekać. Nowa gra z Batmanem w roli głównej coraz bliżej

W związku ze świętem Batmana jakie miało miejsce w miniony weekend, w sieci pojawiło się wiele informacji związanych z nowymi produkcjami skupiającymi się na postaci Człowieka - Nietoperza. 

21 września świętowaliśmy 80. rocznicę narodzin postaci Bruce’a Wayne’a oraz jego słynnego alter ego. Fakt, że nadszedł już moment byśmy otrzymali nową grę skupioną na postaci Batmana jest oczywisty, ale o czym nowa produkcja miałaby traktować wciąż jest tajemnicą. Tymczasem, temperatura dotycząca tej sprawy została podgrzana przez Scotta Snydera, odpowiedzialnego za współtworzenie historii Batman: Court of Owls. Jest więc szansa, że na tej historii skupi się nowy tytuł. 

Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze udostępnił on posta o Warner Bros Montreal, który dopełnił enigmatycznym zwrotem „czekajcie na to”, który wzbogacił hashtagiem #courtofowls. Coś więc z pewnością nadchodzi, pytanie tylko kiedy otrzymany jakiekolwiek szczegóły. Dobrą okazją ku temu jest odbywająca się jutro impreza State of Play. Co więcej, sama wiadomość została już usunięta, ale jak dobrze wiemy, nic co pojawi się w internecie nie ginie. 

Warto również przeczytać:

Tagi: batman Batman: Court of Owls Warner Bros.

Nie przegap