Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.12.2018 09:46
Batman: Court of Owls może być kolejną produkcją z uniwersum Batman: Arkham
1374V

Batman: Court of Owls może być kolejną produkcją z uniwersum Batman: Arkham

Warner Bros. Montreal od wielu miesięcy pracuje nad tajnym projektem. Już w ubiegłym roku informowaliśmy o Batman: Arkham Insurgency i choć prace nad grą zostały zresetowane, to najwidoczniej twórcy zdecydowali się wykorzystać część pomysłów. Wymowne logo pojawiło się na koszulce jednej z producentek.

Tytułem wstępu na pewno warto wspomnieć – od 2014 roku trwają prace nad nowym tytułem z uniwersum Batmana, za który odpowiada Warner Bros. Montreal. Gra miała zostać ujawniona już pod koniec ubiegłego roku, ale włodarze studia nie byli zadowoleni z koncepcji i zdecydowali się zresetować produkcję.

Batman: Arkham Insurgency. Olbrzymie przecieki o nowej grze

Twórcy zaczęli rozwijać przygodę od podstaw, jednak najwidoczniej wykorzystano część przygotowanych elementów. Jedna z producentek Warner Bros. Montreal opublikowała wymowne zdjęcie, na którym widzimy w zasadzie tylko jej koszulkę, a dokładnie odrobinę przerobione logo Court of Owls.

To właśnie ta grupa przestępcza miała być jednym z przeciwników Batmana w Batman: Arkham Insurgency, więc bardzo możliwe, że zdecydowano się zgłębić temat tej organizacji i skupić się wyłącznie na „Sowach”.

Nie jest to na pewno przypadek, jednak muszę na pewno podkreślić, że Warner Bros. Montreal nie pojawi się na nadchodzącym The Game Awards. Patrick Redding (dyrektor kreatywny Splinter Cell Blacklist) pracuje teraz dla WB i potwierdził, że choć jego zespół będzie w Los Angeles podczas gali, to jednak nic nie zostanie ujawnione.

Prace nad nowym Batmanem trwają już naprawdę długo, jednak trudno powiedzieć, w którym momencie aktualnie znajduje się projekt, ale najwidoczniej możemy szykować się na pierwsze zajawki przygotowujące na pełną prezentację.

Źródło: Twitter

Tagi: Batman: Arkham Insurgency Batman: Court of Owls warner bros. montreal