Tytus Stobiński Tytus Stobiński 18.09.2019 19:17
Xbox Game Pass
3306V

Xbox Game Pass zostanie na dniach uzupełnione o paczkę rewelacyjnych tytułów! Mamy aktualizację

Biblioteka gier w ramach abonamentu Xbox Game Pass z tygodnia na tydzień poszerza się o coraz to lepsze produkcje. 

Patrząc na kolejną aktualizację informującą nas, jakie gry trafią w nasze ręce jeszcze w tym miesiącu, możemy mieć pewność, że Microsoft nie zamierza zwalniać tempa. Szkoda marnować czasu na dalsze dywagacje, lepiej spójrzcie na poniższą listę i zobaczcie, co jeszcze otrzymamy w ramach abonamentu, jakie przygotował dla nas gigant z Redmond. Jest na co czekać.

19 września:

  • Jump Force - bijatyka pozwalająca wcielić nam się w jednego z bohaterów popularnych serii anime. Sporo trybów rozgrywki, całkiem przyjemny średniak.
  • Bloodstained: Ritual of the Night - Prawdziwy hit. Świeżutki tytuł autorstwa Koji Igarashiego, który premierę miał 18 czerwca i zebrał fantastyczne noty w recenzjach na całym świecie. Dla fanów serii Castlevania produkcja obowiązkowa.

26 września:

  • Bad North - o tej produkcji mogliście nie słyszeć, a to całkiem niezła strategia czasu rzeczywistego utrzymana w bardzo ładnym stylu graficznym. Naszym zadaniem jest obrona krainy, która padła ofiarą najazdu brutalnych wikingów.
  • DiRT Rally 2.0 - wydana na początku tego roku kolejna odsłona popularnej serii wyścigówej od Codemasters. Jeżeli nie straszny Wam wysoki poziom trudności i śrubowanie kolejnych rekordów, to zapewne wiecie o czym mówię.
  • LEGO Worlds - niczym zabawa z prawdziwymi, duńskimi klockami. Dostajemy otwarty, wielki świat, innych graczy i działamy wedle naszej wyobraźni. Choć nie obyło się bez wad, tytuł warto pobrać szczególnie, jeśli mamy w domu nieco młodszych mieszkańców.

Warto również przeczytać:

 

Tagi: game pass Microsoft xbox game pass xbox one