Iza Łęcka Iza Łęcka 17.09.2019 07:30
Xbox Game Pass Logo
2756V

Xbox Game Pass otrzyma kolejne gry. Wrześniowa oferta zostanie rozbudowana

Microsoft nie przestaje zaskakiwać subskrybentów Xbox Game Pass. Już wkrótce gracze mogą szykować się na kolejne gry, bowiem wrześniowa oferta zostanie rozbudowana. Firma ponownie opublikowała teaser zapowiadający nowości.

Microsoft od początku września rozpieszcza klientów Xbox Game Pass – już teraz gracze zapoznali się z Gears 5, Dead Cells, Metal Gear Solid 2 & 3 HD Edition, Enter the Gungeon i Gonner Blueberry Edition. Lista nie była specjalnie rozbudowana, ale akurat w tym wypadku trudno było narzekać na jakość zaserwowanych gier.

Jeśli śledzicie poczynania korporacji z Redmond, to pewnie przygotowywaliście się na kolejne gry – aktualna lista została wyczerpana już 12 września, a kolejne tytuły powinny zostać wkrótce zapowiedziane.

W nocy otrzymaliśmy teaser, więc pewnie do kilkunastu godzin zostaną ujawnione tytuły, które w przeciągu dwóch najbliższych tygodni zostaną dołączone do katalogu Xbox Game Pass. Microsoft może się poszczycić ogromnym sukcesem: już wczoraj potwierdzono bardzo dobrą kondycję usługi, dzięki której Gears 5 zanotowało rekordowe otwarcie.

O Microsofcie możecie również przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft pc Xbox xbox game pass xbox one