Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2019 22:30
Red Dead Online Postać
1189V

Red Dead Online z legendarnym przestępcą. Rockstar zachęca do ścigania Barbarelly Alcazar

Red Dead Online rozpoczyna nowe życie za sprawą Profesji na Pograniczu i dzisiaj łowcy mogą szykować się na sporą przyjemność. Rockstar wrzuciło na serwery pierwszego „Legendarnego Przestępcę”.

Red Dead Online otrzymało nową aktualizację, która wprowadza na serwery pierwszego legendarnego przestępcę – twórcy przygotowali dziesięciu najgorszych szwindlarzy, złodziei i zabójców, ale dzisiaj zapoznamy się z pierwszym przeciwnikiem.

W sieciowym trybie Red Dead Redemption 2 wylądowała La Reina de los Banditos lub jak kto woli Barbarella Alcazar, którą musimy postawić przed oblicze sprawiedliwości. Kobieta jest szefową krwawego gangu Del Lobos, która ma ukrywać się w Nowym Austin.

Deweloperzy podkreślają, że jest to wdowa po Ricardo Alcazarze i tym samym niezwykle niebezpieczna zabójczyni specjalizująca się w kradzieży, wymuszeniach oraz eliminowaniu wyznaczonych celów. Gracze mają czas do 23 września – doprowadzenie jej żywcem zapewni większą nagrodę. To oczywiście dopiero początek i co tydzień na serwerach Red Dead Online pojawi się nowy legendarny przestępca do schwytania.

Jeśli zajmujecie się kolekcjonowaniem, to w tym tygodniu musicie znaleźć kolekcję morskich pereł, na którą składa się perłowa bransoleta Durant, perłowy naszyjnik Pellé i pierścionek z perłą Bonnard. Podobnie jak w przypadku celów – co tydzień w Red Dead Online pojawią się nowe zestawy.

Polecamy:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two