GTA 6 lub Bully 2? Rockstar szykuje się do prezentacji

Gry (plotka)
5610V
GTA 6 lub Bully 2? Rockstar szykuje się do prezentacji
Iza Łęcka | 19.08.2019, 09:07

Rockstar najwidoczniej szykuje się do odsłonięcia swojej nowej produkcji. Firma wykonała znaczący ruch, który jest kojarzony właśnie z jednym. Czy to już czas na pokaz nowej produkcji od twórców GTA 5? Przekonamy się w przeciągu najbliższych kilku dni.

Branża gier jest bardzo specyficzna. Twórcy posiadają swoje nawyki, chętnie wrzucają do Sieci zajawki nowych projektów, a zdecydowanie za często jesteśmy świadkami przecieków, które później są potwierdzane przez największych na rynku.

Mówiąc o pewnych nawykach trudno nie wspomnieć o twórcach serii Grand Theft Auto. Rockstar North zawsze przed swoją główną siedzibą posiada ogromny plakat promowanej przez korporację produkcji – kiedyś było to GTA 5, ostatnio Red Dead Redemption 2, natomiast w ciągu ostatnich dni grafika została zdemontowana, co pobudziło tylko najśmielsze domniemania i nadzieje.

Sytuacja jest przez społeczność fanów Rockstar kojarzona z jednym – Rockstar szykuje się do pokazania czegoś nowego. Teraz pozostaje w zasadzie jedno pytanie: co przygotowują twórcy marki Grand Theft Auto?

Domniemania wśród informatorów krążą w zasadzie wokół dwóch tytułów – niektórzy uważają, że Rockstar chce zapowiedzieć GTA 6, by następnie prowadzić kampanię promocyjną lub deweloperzy ujawnią w końcu Bully 2. W ostatnich tygodniach pojawiały się plotki dotyczące obu tytułów. Jednocześnie, część sceptyków wspomina tylko o nawiązaniu do kasyn w GTA Online, które szarżują wyniki popularności.

GTA 6 prezentacja zapowiedź

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: https://gamerant.com/rockstar-games-next-game/

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper