Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.09.2019 18:50
Batwoman nowy spot
824V

Batwoman. Nowy zwiastun ze strażniczką Gotham

Stacja The CW zamieściła własnie w Internecie zupełnie nowy zwiastun żeńskiego odpowiednika kultowego Batmana. Serial zapowiada się dość kontrowersyjnie.

Choć ostatnie tygodnie stoją pod znakiem nadchodzącego filmu o Człowieku-Nietoperzu w reżyserii Matta Reevesa, to nie należy zapominać o tym, że już w przyszłym miesiącu swoją premierę będzie miał serial o innym, ale niezwykle mocno powiązanym superbohaterze z uniwersum DC. 

Mowa o Batwoman, której solowa seria zadebiutuje na antenie The CW już 6 października. Pierwsze opinie, wysnuwane na podstawie prezentowanych materiałów, są zdecydowanie chłodne. Fani licznie krytykują serial, ale twórcy nie zamierzają się zrażać i właśnie zaprezentowano nam zupełnie nowy zwiastun produkcji. 

Najnowszy materiał nie prezentuje nam niestety wiele nowych elementów. Jest dość enigmatyczny i raczej skierowany bardziej w stronę artystyczną, aniżeli wyjawienie kolejnych szczegółów z produkcji.

Należy przypomnieć, że w rolę tytułowej obrończyni Gotham wcieli się Ruby Rose, a oprócz niej wystąpią także między innymi Rachel Skarsten, Dougray Scott oraz Camrus Johnson. 

O rzeczonym serialu możesz przeczytać więcej także w innych miejscach:

Źródło: YouTube

Tagi: batman Batwoman DC the cw