Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2019 22:30
Batwoman Arrow Supergirl Flash
825V

Komiksy ożywają. Świetny spot superbohaterskich seriali

The CW rozwija kilka seriali na podstawie komiksów z superbohaterami w rolach głównych. Stacja postanowiła przedstawić swoją twórczość na ciekawym zwiastunie, który pokazuje, jak komiksowi bohaterowie prezentują swoje umiejętności w nowych produkcjach.

The CW rozwija wiele świetnych seriali, które są emitowane w Ameryce, a następnie platformy streamingowe zbierają najciekawsze historie i przedstawiają je kolejnej publiczności – dla przykładu Netflix pokazuje „The 100”, „Arrowa”, czy też „Flasha”.

Nie bez powodu wspomniałem tutaj dwie historie z superbohaterami, ponieważ najnowszy materiał wideo stworzony przez The CW pokazuje właśnie opowieści skupione na wyjątkowych postaciach. Sytuacja jest dodatkowo wymowna, ponieważ stacja kończy pewną erę – na jesień zostanie wyemitowany ostatni sezon „Arrowa”, którego emisja rozpoczęła się w 2012 roku.

Twórcy oczywiście przygotowali odpowiednie zastępstwo – już wkrótce widzowie zobaczą „Batwoman”. Pierwszy odcinek zadebiutuje 6 października i w tym wypadku Ruby Rose znana między innymi z „Orange is the New Black” wcieli się w Kate Kane. Jeszcze przed emisją wstępu do historii pojawiło się sporo negatywnych opinii, ponieważ twórcy zapowiedzieli bohaterkę jako „lesbijkę i dobrze wyszkoloną wojowniczkę”, która będzie strzegła Gotham.

Polecamy nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: arrow Batwoman flash serial the cw