SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2019 18:31
Batwoman
2312V

Batwoman na zwiastunie! Superbohaterka ratuje ukochaną

Nie musieliśmy długo czekać na pełny materiał promujący „Batwoman”. Twórcy pokazują narodziny superbohaterki, która ze względu na problemy zdecydowała się wskoczyć w czarny strój. Zobaczcie pierwszy materiał promujący produkcję.

„Batwoman” to najnowsza produkcja rozszerzająca Arrowverse. Stacja postawiła na kuzynkę Batmana, która ma zastąpić Arrowa – jak wiadomo „Zielony” wyleciał z ramówki i widzowie nie będą oglądać kolejnych przygód tej postaci.

Gra o tron 8 Remake? Fani żądają ponownego stworzenia sezonu

W „ Batwoman” poznamy Kate Kane, która jest drugim wcieleniem „Batwoman” w komiksach DC. Jest to kuzynka Bruce'a Wayne'a i jak za chwilę zobaczycie – autorzy dość dobitnie chcą podkreślić, że w tym wypadku zobaczymy „lesbijkę i dobrze wyszkoloną wojowniczkę”.

Na pierwszym zwiastunie widzimy narodziny superbohaterki, która postanawia wskoczyć w kostium, by ratować swoją ukochaną. W roli „Batwoman” zobaczymy Ruby Rose, którą możecie kojarzyć z następujących produkcji: "John Wick 2", "xXx: Reaktywacja", "Resident Evil: Ostatni rozdział", czy też "Orange Is the New Black".

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: batwoman serial trailer zwiastun