Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.09.2019 18:32
"Batwoman" - W sieci pojawił się teaser serialu, przedstawiający główną bohaterkę
1779V

"Batwoman" - W sieci pojawił się teaser serialu, przedstawiający główną bohaterkę

Na początku października swoją premierę będzie miał serial "Batwoman". Właśnie został opublikowany teaser, przedstawiający główną bohaterkę.

Już 6 października, na antenie stacji The CW zadebiutuje, wyczekiwany przez fanów superbohaterów, serial "Batwoman". Dotychczasowe materiały publikowane na oficjalnym kanale stacji, zostały chłodno przyjęte. Mimo wszystko, przedstawiciele nie mają zamiaru rezygnować z tempa kampanii reklamowej. Opublikowany niedawno teaser, rzuca nowe światło na tytułową bohaterkę Kate Kane, znaną bardziej z przezwiska Batwoman, kuzynkę Bruce'a Wayne'a. Historia serialu ma się skupić na miasteczku Gotham City, które podczas nieobecności Batmana zostało zaatakowane przez nieznany, niebezpieczny gang. Kate, która została wygnana za odmienne poglądy seksualne, wraca do miasta chronić swoich bliskich przed złem, czyhającym na każdym kroku.

W głównej roli zobaczymy Ruby Rose, kojarzoną bardziej z kina akcji. Występowała ona w takich produkcjach jak Resident Evil: Ostatni Rozdział czy John Wick 2. Obok aktorki zagrają takie osoby jak: Meagan Tandy, Camrus Johnson, Nicole Kang, Dougray Scott, Elizabeth Anweis, Rachel Skarsten. Poniżej zamieszczam obiecane wideo. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami.

 

Warto przeczytać:

Tagi: batwoman teaser the cw