Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2019 16:17
Borderlands 3 okładka recenzje
2836V

Borderlands 3 z pierwszymi recenzjami. Jest hit na miarę poprzednich części?

Gearbox Software przez kilka miesięcy systematycznie publikowało nowe materiały z Borderlands 3. Nadszedł jednak czas rozliczenia i właśnie wylądowały pierwsze recenzje z nowej strzelanki. Jesteście ciekawi, czy twórcy nie zawiedli? Poznajcie pierwsze opinie i zobaczcie premierowy zwiastun.

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak informacji o Borderlands 3. Twórcy wspominają o wielkich planach rozwoju uniwersum, posłuchaliśmy rapu, a właśnie minęło embargo na publikowanie pierwszych opinii dotyczących gry. Należy na pewno podkreślić, że 2K Games zaoferowało kody dostępu tylko wybranym redakcjom, więc naszą opinię dotyczącą tytułu przeczytacie dopiero za kilka dni.

Fani serii mogą szykować się na tonę broni, świetną personalizację bohaterów, mnóstwo zadań pobocznych, a wśród pierwszych pochwał nie brakuje pozytywnych informacji o historii – Borderlands 3 oferuje podobno „satysfakcjonujące zakończenie 10-letniej podróży”. Dziennikarze chwalą liczne zwroty akcji oraz świetne postacie – głównie te dobre/pozytywne.

Borderlands 3 zachwyca zawartością (wszystkiego jest mnóstwo), różnorodnymi bohaterami (ich style gry są faktycznie inne i zachęcają do ponownej zabawy), a twórcy nie zapomnieli o pięknych widokach oraz zróżnicowanych przeciwnikach.

Gdzie są problemy? Borderlands 3 to po prostu Borderlandsy, brakuje tutaj oczekiwanej przez niektórych rewolucji, pojawiają się narzekania na opowieść (choć jak podkreślam – zdania są podzielone), a w kilku tekstach znajdziecie negatywne opinie dotyczące bossów oraz end-game'u. Ten drugi jest podobno aktualnie bardzo płytki.

Wszystkie opinie o grze zostały przygotowane na podstawie wersji na komputery osobiste.

Pierwsze recenzje Borderlands 3 (średnia 84%)?

  • Hobby Consolas - 94 / 100
  • Destructoid - 9 / 10.0
  • Forbes - 9 / 10.0
  • IGN - 9 / 10.0
  • Shacknews - 9 / 10
  • Game Informer - 8 / 10.0
  • GameSpot - 8 / 10
  • USgamer - 8 / 10
  • PC Gamer - 63 / 100

Zobaczcie premierowy zwiastun:

Czekacie na Borderlands 3? Poznajcie ciekawe informacje dotyczące gry:

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software