Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2019 15:00
Borderlands 3 rap
1274V

Borderlands 3 w raperskich rytmach. Słoń nawija o grze Gearbox Software

Od czasu do czasu polscy raperzy mierzą się z tematem gier. Najnowszy utwór przygotował Słoń, który stworzył kawałek o Borderlandsach. Posłuchajcie projektu przygotowującego na najnowszą opowieść na Pandorze.

Słoń to polski raper, który rozpoczął swoją działalność już w 1997 roku, ale wiele lat czekał na zaoferowanie swojej muzyki szerokiej publiczności. Dopiero w 2009 roku zadebiutował solowy album „Chore melodie”, który został docenione przez podziemie artystyczne. Jego ostatni projekt „Mutylator” zgarnął złotą płytę.

Teraz Słoń powraca za sprawą współpracy z firmą Cenega – raper przygotował utwór „Borderlands”, w którym za beat oraz skrecze odpowiedzialni są The Returners. Jest to ciekawa propozycja dla największych fanów serii, którzy odliczają minuty do dnia premiery najnowszej przygody.

Borderlands 3 zadebiutuje już w najbliższy piątek, a już wkrótce zapoznamy się z pierwszymi recenzjami nowej pozycji Gearbox Software. Twórcy przez kilka miesięcy systematycznie karmili graczy materiałami wideo, więc akurat w tym wypadku każdy powinien być gotowy na strzelankę.

Ostrzegam – w materiale pojawia się kilka wulgaryzmów.

Sprawdźcie również:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software