Tytus Stobiński Tytus Stobiński 03.09.2019 14:54
Kraina Lodu 2
2270V

Zwiastun Krainy Lodu 2 pobił rekord Króla Lwa!

Kontynuacja świetnie przyjętej „Krainy Lodu” cieszy się ogromną popularnością, czego dowodem jest liczba internautów, jaka obejrzała jej zwiastun. 

Trailer, jaki pojawił się w sieci przed kilkoma miesiącami wzbudził od początku ogromne zainteresowanie, ale dopiero teraz doszło do przekroczenia prawdziwego kamienia milowego. Opisywany zwiastun swoją popularnością przebił bowiem zajawkę „Króla Lwa” z lipca 2019 roku. Ten drugi doczekał się 59 milionów wyświetleń, natomiast sequel „Krainy Lodu” ze swoją zapowiedzią dobił już do okrągłych 60 milionów. 

Fani pierwowzoru zapewne nie mogą się już doczekać premiery kontynuacji, bowiem ta powstaje od 6 lat. To spory okres, zważywszy na tempo w jakim widzowie zaczynają czuć tęsknotę za swoim ulubionymi bohaterami. Skąd więc tak długi czas oczekiwania? To stara się wyjaśnić Kristen Bell, wcielająca się w Annę:

Nie wiedzieliśmy czym właściwie będzie Kraina Lodu 2. Nikt jednak nie chciał by by to po prostu drugi odcinek, w którym Anna gubi buty. Chodziło nam, by odnaleźć emocjonalne momenty, które ukażą rozwój postaci. Jak to przedstawimy? To nie jest kwestia pokazania tego w drugim i rozwiązania w trzecim akcie. To piękna historia, która może nieść mocny ładunek emocjonalny. Cieszy mnie, że nikt się nie spieszył. To dużo bogatsza historia niż część pierwsza. 

Więcej na temat kina na naszym portalu:

 

Tagi: disney Kraina lodu 2 kristen bell