Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.06.2019 18:25
Elsa z Frozen 2
3896V

Kraina Lodu 2 dzieje się trzy lata po wydarzeniach z pierwszej części

Film "Kraina Lodu" uznaje się powszechnie za jeden z najlepszych filmów Disneya wszech czasów. Marka zgromadziła wielu fanów - nie tylko tych najmłodszych. 

"Kraina Lodu" szturmem zdobyła serca fanów i wbiła się w popkulturowy nurt, wykraczając daleko poza jeden film. Powstał przecież nawet musical na Brodwayu, którego pierwowzorem był właśnie ów film. Niedawno otrzymaliśmy drugi zwiastun sequelu hitowej produkcji.

Kraina Lodu 2 na zwiastunie. Disney promuje Frozen 2

Wielbiciele marki "Frozen" przez lata czekali na zapowiedź drugiej części. W tym roku, po 6 latach od premiery pierwszej części, wreszcie dostaliśmy konkretne informacje. Sequel trafi do kin już tej jesieni. 

Na udostępnionym kilka dni temu zwiastunie mogliśmy przekonać się, że film będzie mocno związany z pierwszą częścią i pozwoli nam poznać przeszłość głównej bohaterki, Elsy. Co jednak ważniejsze, najnowszy trailer zdradził, że akcja sequela będzie miała miejsce aż trzy lata po wydarzeniach z "Krainy Lodu"!

Jest to bez wątpienia intrygująca informacja. Taka zagrywka otwiera twórcom wiele nowych możliwości i dróg, które mogą obrać, aby zarysować nową fabułę. Trzy lata to przecież szmat czasu i wiele mogło się w ich trakcie wydarzyć. Na szczegóły przyjdzie nam jeszcze jednak poczekać. 

Premiera "Frozen 2" zaplanowana jest na 27 listopada bieżącego roku. Najnowszy zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/2475044/frozen-2-will-feature-a-time-jump

Tagi: Disney Frozen Frozen 2 Kraina Lodu 2

Nie przegap