Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.08.2019 14:00
Kraina Lodu 2 na nowych materiałach
3118V

Kraina Lodu 2 z oficjalnym plakatem i nowymi zdjęciami

Kraina Lodu 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych animacji Disneya. Podczas trwającego D23 twórcy zaprezentowali nam oficjalny plakat filmu i zdjęcia prezentujące nowych bohaterów. 

"Kraina Lodu" okazała się niebywałym hitem. Pierwsza część przygód Elzy została przyjęta bardzo pozytywnie i tym samym zawiesiła poprzeczkę niezwykle wysoko dla kontynuacji, która pojawi się na dużych ekranach jeszcze w tym roku. 

Podczas D23 Expo osoby z załogi pracującej nad sequelem "Frozen" zaprezentowały zgromadzonym zupełnie nowy plakat projektu i dwa interesujące zdjęcia z filmu. Jedno z nich przedstawia malutkie Annę oraz Elzę wraz z ich mamą - królową Iduną. Tej głosu użyczy Evan Rachel Wood (znana m.in. z serialu "Westworld"). 

Na drugim obrazku widzimy jedną z sióstr już jako nastolatkę. Ta stoi w towarzystwie porucznika Mattiasa. Barczysty bohater, któremu głosu użyczy Sterling K. Brown (znany z roli N'Jobu w "Czarnej Panterze"), jest przywódcą armii Arendelle, która została uwięziona przed laty w zaklętym lesie.

Jakby tego było mało, otrzymaliśmy również oficjalny plakat promujący "Krainę Lodu 2", który możecie zobaczyć w galerii poniżej. Klimatyczna, chłodna grafika przedstawia Annę oraz Elzę w skąpanym zimą lesie. Możemy nań zobaczyć także światową datę premiery filmu - 22 listopada 2019 roku

Anna, Elza oraz IdunaAnna i Porucznik

Więcej o nadchodzącej produkcji:

 

Źródło: https://screenrant.com/frozen-2-evan-rachel-wood-sterling-brown-cast/

Tagi: Disney Frozen 2 Kraina Lodu 2 plakat

Nie przegap