Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.09.2019 19:00
CS:GO - Kolejne problemy gry, gracze wykorzystują błędy
2435V

CS:GO - Kolejne problemy gry, gracze wykorzystują błędy

Gaben Newell, założyciel studia Valve, musi jak najszybciej uporać się z błędami, które dają przewagę graczom.

Gracie jeszcze w Counter Strike'a? Mimo swoich lat, gra nadal zarabia kokosy. W chwili pisania newsa, w produkcję gra 610 tysięcy osób - przynajmniej tak podaje licznik na Steamie. Jest to ogromna ilość, dla porównania - w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - 110 tysięcy. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że Counter-Strike: Global Offensive jest produkcją bardziej popularną. Obecnie trwają nawet rozgrywki Starladder Berlin, w których zwycięska drużyna zgarnia 500 tysięcy dolarów. 

Gaben Newell, ojciec amerykańskiej firmy Valve, znanej również z Dota 2 czy serii Half-Life, ma teraz duży problem. Mimo swoich lat i aktualizacji, gra nadal zawiera masę bugów. Użytkownik Twittera, iDex, znalazł błędy, których wykorzystanie daje ogromną przewagę. Oczywiście, tacy użytkownicy nie mogą zostać zbanowani na serwery Valve, ponieważ posiadają oryginalne pliki gry. Amerykańska firma musi jak najszybciej uporać się z tym problemem, bo po prostu walka na mapach staje się niesprawiedliwa. A co Wy o tym sądzicie? Ja jako gracz CS'a uważam, że obecnym priorytetem Gabena powinno być poprawienie modeli postaci oraz tekstur. 

Obecnie możecie zagrać w najnowszego Counter Strike'a za darmo. Wystarczy wejść na Steama i pobrać darmową wersję. Oczywiście, jak możemy się domyślić, darmowa wersja = więcej graczy, używających nielegalnego oprogramowania ułatwiającego rozgrywkę. Wersję gry z systemem Prime możecie zakupić za 53 zł.

 
O grze, warto przeczytać: 

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive Valve Valve/Hidden Path Entertainment