Iza Łęcka Iza Łęcka 29.08.2019 09:02
Gears 5 Marcus
919V

Gears 5 gotowe do pobierania. Twórcy pozwolą budować mapy do wszystkich trybów

The Coalition odlicza dni do premiery. Deweloperzy opublikowali ostateczny kod produkcji na serwerach, więc szykujcie się na start pobierania Gears 5. W planach studia także ogromny rozwój gry.

Gears 5 będzie ogromnym doświadczeniem dla fanów Gears of War. Twórcy zapewnią największą w historii kampanię, rozbudowany multiplayer, odświeżoną Hordę oraz nowy tryb Ucieczka. Studio podkreśla, że chciało tym razem zapewnić „najbardziej zróżnicowane zestawienie map” dla rywalizacji Versus i Hordy, jednocześnie zwiększając dynamiczne elementy lokacji.

W dniu premiery otrzymamy 7 map oraz 4 ule, ale systematyczne rozszerzanie gry zostało już zapowiedziane. Lokacje do Ucieczki będą debiutować w każdym tygodniu, z uwzględnieniem stworzenia własnych terenów – od początku sprawdzimy 50 „kafelek”, z których stworzymy miejscówki do Escape.

Autorzy chcą rozszerzyć kreator map, by w przyszłości gracze mogli zająć się stworzeniem terenów do rywalizacji multiplayer oraz Hordy. Jednocześnie The Coalition będzie publikowało darmowe mapy i świeżutkie elementy edytora.

Tak jak wspomniałam w tytule, Gears 5 mogą już pobrać gracze, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe lub osoby subskrybujące Xbox Game Pass. Zainteresowani muszą przygotować 54GB wolnego miejsca na dysku.

Więcej na temat gry od The Coalition sprawdzicie na naszym serwisie:

Źródło: https://www.gears5.com/whatsup-aug28-2019

Tagi: edytor map Gears 5 Microsoft Multiplayer The Coalition