Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2019 20:21
Sarah Connor w Gears
913V

Sarah Connor w Gears 5. Gameplay z uznaną bohaterką

Marketingowcy najnowszego „Terminatora” nie zawodzą. T-800 pojawi się w Mortal Kombat 11, a Sarah Connor zawita do Gears 5. Dzisiaj możemy spojrzeć, jak Linda Hamilton radzi sobie z kolejnymi przeciwnikami w najnowszej grze The Coalition.

W listopadzie odbędzie się polska premiera „Terminator: Mroczne przeznaczenie”. Film zapowiada się na czystą przyjemność dla fanów uniwersum, ponieważ w filmie wystąpią między innymi Arnold Schwarzenegger jako Terminator T-800 oraz Linda Hamilton jako Sarah Connor.

Paramount Pictures potrafi zadbać o odpowiednią promocję filmu i uznani bohaterowie trafią do kilku produkcji. Nadal nie wyobrażam sobie walczącego Terminatora w Mortal Kombat 11, ale Sarah Connor z wielką gracją eliminuje kolejne bestie w Gears 5.

W sumie w tym wypadku otrzymamy w zasadzie wyłącznie skórkę – Sarah może rzucić kilkoma znanymi epitetami, jednak twórcy pewnie specjalnie się nie namęczyli przy kreowaniu bohaterki... Znacznie trudniejsze zadanie przypadło ekipie NetherRealm Studios, które wrzucając T-800 do świata Mortala musi zadbać o wiele szczegółów.

Więcej na temat Gears 5 na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition

Nie przegap