Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2019 22:30
Gears 5 walka
847V

Gears 5 na rozgrywce. Horda to walka, walka i jeszcze trochę walki

Szczęśliwcy na targach w Kolonii otrzymali szansę sprawdzenia nowej hordy z Gears 5. Twórcy pozwalają męczyć paluchy zespołom i najnowszy gameplay z produkcji The Coalition wygląda niezwykle przyjemnie. Będziemy godzinami walczyć z kolejnymi grupami oponentów.

Na niemieckich targach zaprezentowano tryb hordy z Gears 5. Twórcy w ciekawy sposób odświeżają zabawę oferując między innymi specjalnego robota – jeden z graczy może wcielić się w pomocnika, który zajmie się przykładowo leczeniem współtowarzyszy. Rywalizacja jest jak zawsze niezwykle intensywna i całość wygląda niezwykle przyjemnie.

Nie możemy tutaj liczyć na wielką rewolucję, jednak dobrze, że deweloperzy wprowadzają drobne zmiany, które odświeżają zabawę. Kanadyjczycy już wcześniej potwierdzili, że chcą tym razem zaakcentować swoją rolę w rozwoju uniwersum.

Nie jesteście fanami hordy? W Gears 5 znajdziemy także największą w historii kampanię oraz rozbudowany tryb sieciowy. Jednym z nowych wariantów jest Ucieczka – w tym wypadku na początku zabawy trafimy do roju i naszym zadaniem będzie wydostanie się na powierzchnię.

Więcej na temat Gears 5 na naszym portalu:

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition

Nie przegap