Iza Łęcka Iza Łęcka 28.08.2019 11:57
rainbox six siege nowe skórki
961V

Rainbow Six Siege Deluxe Edition w promocji na PS4. Gra w bardzo dobrej cenie

Na PlayStation Store pojawiła się nowa promocja i tak jak mogliśmy podejrzewać – Sony zachęca do kupowania rozbudowanej wersji Rainbow Six Siege. Nie jest to oczywiście przypadek, bo tytuł Francuzów właśnie otrzymał kolejny, bezpłatny tydzień.

Od dzisiaj do 3 września trwa darmowy weekend na serwerach Rainbow Six Siege. Gracze mogą zapoznać się ze wszystkimi mapami, pełną paletą trybów oraz 20 operatorami. Francuzi organizują podobne akcje systematycznie i za każdym razem zapraszają graczy do kupienia pełnej wersji gry – klienci mogą więc skorzystać z licznych promocji.

Najnowsza wylądowała na PlayStation Store – posiadacze PlayStation 4 kupią przez najbliższy tydzień Tom Clancy's Rainbow Six: Siege za zaledwie 38 zł. Oferta jest interesująca, ponieważ przeceniono Deluxe Edition, który zawiera:

  • Pełna wersja gry.
  • Wszyscy operatorzy z Roku 1 (Frost, Buck, Valkyrie, Blackbeard, Caveira, Capitão, Hibana oraz Echo).

To początek zabawy na serwerach Rainbow Six Siege, ponieważ produkcja wciąż rośnie, a Ubisoft chce nad nią pracować przez kolejne lata – firma wciąż mówi o osiągnięciu 100 operatorów. W pewnym momencie tytuł wyląduje na next-genach, jednak strzelanka to jedna z tych produkcji, do której naprawdę warto wracać. Ubisoft w tym wypadku systematycznie rozbudowuje tytuł i pozwala graczom zapoznać się ze świeżą zawartością.

O Ubisofcie przeczytacie również na naszym portalu:

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal