Iza Łęcka Iza Łęcka 19.08.2019 08:20
Rainbow Six Siege Ember Rise Operatorzy
863V

Rainbow Six Siege Ember Rise na zwiastunie. Ubisoft pokazuje nowości i zapowiada Battle Pass

Na finałach Six Major Raleigh 2019 zaprezentowano nowości zmierzające do Rainbow Six Siege. Francuska korporacja nie rezygnuje z sieciowej strzelanki, mając nawet kilka świeżych pomysłów na ulepszenie doświadczenia graczy. Poznajcie wszystkie nowości zmierzające do gry.

Ubisoft już w ubiegłym tygodniu zapowiedział Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ember Rise. Firma ponownie na e-sportowym turnieju pokazała wszystkie nowości -  tym razem przyszedł czas na operatorów z Peru oraz Meksyku.

Amaru to doświadczona specjalistka od zadań specjalnych korzystająca z haka Garra – ten zmyślny sprzęt pozwala jej w sekundzie dostać się do okna i przemieścić się z punktu A do punktu B. Urządzenie wykorzystamy maksymalnie cztery razy na rundę, a można go stosować wyłącznie na oknach – nie ubijemy za jego pomocą innych graczy.

Drugim żołnierzem zaprezentowanym przez Ubisoft jest Goyo. Operator korzysta z tarczy Wulkan, która po wybuchu pozostawia za sobą ogień. Gadżet zadaje około 30 obrażeń, ale gracze mogą zrealizować do trzech Wulkanów na rundę – odpowiednie wykorzystanie sprzętu ma zapewnić nam ciekawe, taktyczne opcje. Z tarczy może korzystać każdy, więc zawodnicy mogą się dzielić Wulkanami tworząc większe zapory.

Ubisoft potwierdził także spore zmiany w mapie „Kanał”. Miejscówka z Hamburga zostanie znacząco odświeżona, nastawiając się na jeszcze mocniejsze wrażenia w przyszłości. Twórcy wykorzystując swoje doświadczenie, chcą nie tylko usprawnić rozgrywkę, ale i poprawić także stronę wizualną terenu.

Deweloperzy potwierdzili także przygotowanie nierankingowej playlisty, która będzie zawierać wszystkie zasady znane z rankingowych spotkań, chociaż śmiałkowie nie będą tracić punktów. Najlepsi będą teraz walczyć o rangę Champions (od 5000 MMR), a w rankedach zostanie zablokowana opcja rozgrywki ze znajomymi, którzy posiadają znacznie gorszy ranking.

W Rainbow Six Siege pojawi się także Battle Pass znany z gier Battle Royale – przy jego wykorzystaniu odblokujemy kosmetyki, boostery oraz nowych operatorów. Alexander Karpazis wspomniał, że celem Ubisoftu jest nagradzanie fanów, więc teraz za wszystkie mecze otrzymamy punkty. Podobnie jak konkurencja – Francuzi zaoferują płatny i bezpłatny Battle Pass.

O Ubisofcie przeczytacie również na naszym portalu:

Źródło: Ubisoft

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal