Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2019 19:05
Rainbow Six Siege Operacja Ember Rise
1221V

Rainbow Six Siege: Operacja Ember Rise na pierwszym zwiastunie. Ubisoft pokazuje gadżety

Ubisoft już wkrótce zaprezentuje Operację Ember Rise, więc standardowo przed pełnym pokazem możemy spojrzeć na zapowiedzi nowych żołnierzy. Na pierwszym materiale twórcy pokazują dwa gadżety, które będą wykorzystywane przez nadciągających specjalistów.

W najbliższy weekend odbędą się finały Six Major Raleigh 2019 – właśnie teraz trwają grupowe mecze, jednak zwycięzcę turnieju poznamy dopiero w niedzielę. Zespół, który zgarnie złoto otrzyma także 200 000 dolarów.

Ubisoft nie zmienia dobrych przyzwyczajeń i podczas wydarzenia otrzymamy szansę spojrzenia na nową zawartość zmierzającą do Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Operacja Ember Rise pozwoli nam wcielić się w dwóch nowych Operatorów.

Zainteresowani skorzystają z Haka Garra lub rozstawią Tarczę Wulkan – odnoszę wrażenie, że oba urządzenia zapewnią nam świetną zabawę i pozwolą tworzyć nowe taktyki. W sumie Ubisoft w naprawdę kapitalny sposób rozwija shooter.

Rainbow Six Siege trafił na rynek w grudniu 2015 roku i od tego czasu Ubisoft systematycznie oferuje nową zawartość, którą pobieramy za darmo – jedynie żołnierzy można odblokować za prawdziwe pieniądze lub wirtualną walutę.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap