Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2019 22:30
Rainbow Six Siege 3 bohaterów
773V

Rainbow Six Siege do sprawdzenia przez długi weekend. Ubisoft zachęca do strzelania

Francuska korporacja nie przestaje rozwijać Rainbow Six Siege. Twórcy właśnie zapowiedzieli kolejną promocję dla wszystkich graczy – zainteresowani mogą za darmo sprawdzić shooter, a następnie kupią produkcję w bardzo atrakcyjnej cenie. Poznajcie szczegóły.

Od 28 sierpnia do 3 września wszyscy zainteresowani zapoznają się z Rainbow Six Siege. Twórcy zapraszają nowych graczy, którzy dołączą do 45 milionowej społeczności i podczas rozgrywki sprawdzimy: wszystkie mapy, każdy tryb oraz 20 oryginalnych operatorów.

Ubisoft oczywiście pozwoli graczom przenieść postęp do pełnej wersji. Od 28 sierpnia do 9 września otrzymamy dostęp do nowej promocji, która w zależności od platformy, pozwoli graczom nabyć produkcję w bardzo atrakcyjnych cenach – 70% standardowej ceny wersji podstawowej (dostępnej tylko na PC) oraz edycji Deluxe, Gold i Ultimate.

Jest to na pewno dobra okazja do sprawdzenia gry Ubisoftu, bo jak wiadomo Francuzi chcą stale rozwijać projekt. Strzelanka ma już za sobą kilka udanych lat, a twórcy mają w planie przygotowanie kolejnych rozszerzeń. Firma w zasadzie wspomina już o wersji przeznaczonej na next-geny.

Warto sprawdzić:

Źródło: Ubisoft

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal