Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2019 20:54
Cyberpunk 2077 gamescom RTX
3475V

Cyberpunk 2077 z RTX. Fragmenty rozgrywki i screeny z upiększoną oprawą

CD Projekt RED przyjechał na gamescom z Cyberpunk 2077 i sytuację dobrze wykorzystuje firma NVIDIA. Producent kart graficznych GeForce chętnie prezentuje nowe materiały ukazujące jakość RTX w nowym tytule Polaków.

16 kwietnia 2020 roku odbędzie się premiera Cyberpunk 2077. Polacy małymi krokami przedstawiają kolejne fragmenty nowej produkcji i dzisiaj mamy okazję spojrzeć na nowy materiał. To będzie zdecydowanie jedna z najważniejszych gier aktualnej generacji.

NVIDIA już wcześniej potwierdziła pełne wsparcie ray-tracingu w Cyberpunk 2077, a dzisiaj otrzymaliśmy konkretne materiały – do galerii wpadły dwa ładne screeny, a poniżej zobaczycie zwiastun z najnowszej demonstracji. Polacy pokazują kilka nowych scen w Kolonii, ale niestety na prezentację rozgrywki w Sieci musimy jeszcze zaczekać.

Odnoszę wrażenie, że RTX od firmy NVIDIA może już w przyszłym roku pokazywać charakter i wielu graczy zdecyduje się na usprawnienie swoich maszyn... I właśnie Cyberpunk 2077 może skłonić wielu do zainwestowania w nowy sprzęt. Już wcześniej CD Projekt RED potwierdził, że korzysta z pomocy inżynierów od Nvidii, by móc zapewnić swoim fanom jak najlepszą oprawę.

Warto spojrzeć:

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077