Tytus Stobiński Tytus Stobiński 09.08.2019 11:19
V from Cyberpunk 2077
1292V

Cyberpunk 2077 to dorosła historia dla dojrzałych graczy. CD Projekt RED szykuje nam emocjonalny rollercoaster

Śmiało można stwierdzić, że Cyberpunk 2077 zaliczany jest do najbardziej oczekiwanych gier przyszłego roku, a dla wielu z pewnością  plasuje się na pierwszym miejscu w tym zaszczytnym rankingu.

Wraz ze swoją premierą, Wiedźmin 3: Dziki Gon sporo namieszał w branży gier wideo i raz na zawsze zmienił to, czego oczekujemy od dobrego "erpega". Brak chadzania na ustępstwa, poważne, lecz bardzo przyziemne problemy i przeniesienie największych demonów z jakimi borykają się ludzie było doskonałym przepisem na sukces i zapewniło grze CD Projekt RED mnóstwo nagród na całym świecie.

Podczas udzielonego Polskiemu Radiu, Paweł Sasko, główny projektant zadań w Cyberpunk 2077 zdradził, że w nowej grze możemy spodziewać się tego samego, lecz w jeszcze większej ilości. Tytuł nie będzie odchodził od poważnych kwestii, a kiedy już wejdzie w jakiś problem, to zajmie się nim na 100 procentach i sprawi, że będziemy pod wrażeniem tego, co widoczne jest na ekranie naszego telewizora.

Jak słyszymy, gra będzie jedną wielką metaforą współczesnego świata i skupi się na wątku dążenia do nieśmiertelności. Na drodze do niej staną nam między innymi wrogie korporacje, ale też pojedyncze jednostki. Twórcom zależy, by każda minuta spędzona z grą powodowała w nas rozterki emocjonalne i problemy z podejmowaniem najprostszych decyzji.

Wywiad trwa 27 minut, więc jeśli macie chwilę wolnego czasu to posłuchajcie co Sasko miał jeszcze do powiedzenia o nadchodzącym Cyberpunk 2077:

Warto również przeczytać na naszym portalu:

 

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077